0
TECZKA Z MIESZKANIAMI (0)

Kontakt Łódź

Biuro w Łodzi
ul. Narutowicza 49 lok. 2
90-130 Łódź
Zobacz na mapie

42 661 99 77
42 661 99 78 FAX
biuro@treedevelopment.com
Kontakt do sprzedawców

Godziny kontaktu:
poniedziałek – piątek 8:00 – 18:00

Dział sprzedaży

Agnieszka Wróbel Dyrektor sprzedaży +48 533 321 551 a.wrobel@treedevelopment.com

Aneta Czechowska Manager ds. sprzedaży +48 509 598 756 a.czechowska@treedevelopment.com

Marek Olejniczak Manager ds. sprzedaży +48 500 788 727 m.olejniczak@treedevelopment.com

Łukasz Chwiałkowski Manager ds. sprzedaży +48 509 598 578 l.chwialkowski@treedevelopment.com

Marketing & Pr

Sylwia Kalinowska Manager ds. marketingu & PR +48 534 445 562 s.kalinowska@treedevelopment.com

Patrycja Brodziak Asystentka ds. marketingu & PR +48 531 523 525 p.brodziak@treedevelopment.com

Dział techniczny

Mariusz Kurela Doradca techniczny klienta +48 510 278 580 m.kurela@treedevelopment.com

Mariusz Drużyński Project Manager +48 530 293 393 m.druzynski@treedevelopment.com

Jarosław Musierowicz Project Manager +48 733 531 555 j.musierowicz@treedevelopment.com

Marta Rożek Doradca techniczny klienta +48 537 647 666 mrozek@treedevelopment.com

ul. Narutowicza 49 lok. 2

+48 42 661 99 77

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00

POLITYKA COOKIES