0
TECZKA Z MIESZKANIAMI (0)

O nas

Tree Development Group

Tree Development Group to nowoczesna grupa deweloperska, oferująca mieszkania, apartamenty i domy w kameralnych osiedlach, wyróżniających się atrakcyjną lokalizacją. Działamy na rynku od ponad 10 lat. Tworzymy wyjątkowe kompleksy mieszkalne, inspirowane najnowszymi trendami. Patrzymy daleko w przyszłość i myślimy długofalowo, traktując Państwa jako Partnerów i naszą najsilniejszą reklamę. Dlatego oferujemy nowoczesne domy, apartamenty i mieszkania w prestiżowych lokalizacjach i najwyższej jakości wykonania za przystępną cenę.

Nasz zespół to doświadczeni eksperci w dziedzinach architektury, inżynierii i budownictwa, zarządzania projektami, sprzedaży i marketingu. Współpracujemy także z największymi polskimi bankami, których specjaliści uczestniczą w realizacji projektów dbając o bezpieczeństwo Państwa marzeń o nowym domu.

Unikalne inwestycje

Przywiązujemy wielką wagę do wyboru prestiżowych lokalizacji, wysokiej jakości materiałów i ponadczasowej architektury naszych inwestycji. Dokładamy wszelkich starań, aby były one miejscami bezpiecznymi, komfortowymi i luksusowymi. Państwa spokój i komfort są dla nas niezwykle ważne, dlatego gwarantujemy kompleksową obsługę terenów i części wspólnych oraz możliwość posiadania miejsca parkingowego lub garażu na wyłączność.

Nasze najbardziej znane realizacje w Łodzi to osiedle mieszkań i luksusowych apartamentów Narutowicza Residence, położone w spokojnej i zadbanej części Śródmieścia, osiedle Botanicum przy ul. Konstantynowskiej zlokalizowane w sąsiedztwie Parku na Zdrowiu, Ogrodu Botanicznego i ZOO oraz osiedla domów jednorodzinnych i apartamentów Brzozowa Aleja przy ul. Mandarynkowej i Klementynkowej.

W 2017 roku rozpoczęliśmy też budowę Central Park Apartments położonego w samym centrum miasta, w sąsiedztwie Parku Poniatowskiego i ulicy Piotrkowskiej oraz osiedla Atrium Radogoszcz w spokojnej i zielonej części Łodzi. Najnowszym projektem Tree Development Group są Apartamenty Dolny Sopot – kompleks luksusowych apartamentów w prestiżowej i zielonej dzielnicy nadmorskiego kurortu. W przygotowaniu znajdują się także nowe projekty mieszkaniowe w Warszawie oraz kolejne inwestycje w Łodzi.

Deweloper w liczbach

Pół miliarda złotych wartość wszystkich inwestycji

Sprzedajemy co piąte mieszkanie w Łodzi*

miasta

3 miasta:
Sopot – Warszawa – Łódź

inwestycje

12 inwestycji

powierchnia

2000 mieszkań

maista

113000 m2 powierzchni w ofercie

* Narodowy Bank Polski „Informacja o cenach mieszkań i sytuacji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Polsce w II kwartale 2015” – publikacja wrzesień 2015

Nagrody

Przycisk-Otrzymane-nagrody-trojkaty

Kupimy grunty

Jesteśmy firmą dynamiczną, a do dalszego rozwoju potrzebujemy gruntów. Jeżeli są Państwo w posiadaniu lub wiedzą o istnieniu atrakcyjnych, malowniczo położonych działek, blisko lasów lub parków, z dobrą komunikacją z centrum miasta, prosimy o przesłanie informacji na adres: grunty@treedevelopment.com lub kontakt z działem technicznym: p.bernat@treedevelopment.com, tel. +48 500 326 100

Lista podmiotów
POLITYKA PRYWATNOŚCI