0
TECZKA Z MIESZKANIAMI (0)

Kredyty

Zapytaj o kredyt

Oferujemy proste, przejrzyste i bezpieczne rozwiązania, a nasi doradcy pomogą Państwu uzyskać informację na temat zdolności kredytowej oraz decyzji o przyznaniu kredytu, na możliwie najlepszych dla Państwa warunkach. Współpracujemy z największymi polskimi bankami, których specjaliści uczestniczą w realizacji projektu dbając o bezpieczeństwo Państwa inwestycji i marzeń o nowym domu.

Tree Development Group bierze również udział w programie Mieszkanie dla Młodych, dzięki któremu mogą Państwo ubiegać się o dofinansowanie na zakup domu lub mieszkania w jednej z naszych inwestycji.

Mieszkanie dla młodych

W Tree Development Group budujemy dla pokoleń. Nieustannie staramy się wspierać młode rodziny, które marzą o swoim pierwszym mieszkaniu. Właśnie z tego powodu nasza firma bierze udział w programie „Mieszkania dla młodych”, w ramach którego mogą Państwo ubiegać się o dofinansowanie wkładu własnego na zakup nowego mieszkania lub domu. Ponadto rodziny, w których pojawi się trzecie dziecko własne lub przysposobione, mogą otrzymać dodatkowe wsparcie na wcześniejszą spłatę części kapitału kredytu. Natomiast osoby, które rozpoczną budowę pierwszego własnego mieszkania (lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego) mogą na nowych zasadach skorzystać z tzw. częściowego zwrotu VAT za materiały budowlane.

POLITYKA PRYWATNOŚCI