0
TECZKA Z MIESZKANIAMI (0)

O nas

Tree Development Group

Tree Development Group to nowoczesna grupa deweloperska, oferująca mieszkania, apartamenty i domy w kameralnych osiedlach, wyróżniających się atrakcyjną lokalizacją. Działamy na rynku od 15 lat. Tworzymy wyjątkowe kompleksy mieszkalne, inspirowane najnowszymi trendami. Patrzymy daleko w przyszłość i myślimy długofalowo, traktując Państwa jako Partnerów i naszą najsilniejszą reklamę. Dlatego oferujemy nowoczesne domy, apartamenty i mieszkania w prestiżowych lokalizacjach i najwyższej jakości wykonania za przystępną cenę.

Nasz zespół to doświadczeni eksperci w dziedzinach architektury, inżynierii i budownictwa, zarządzania projektami, sprzedaży i marketingu. Współpracujemy także z największymi polskimi bankami, których specjaliści uczestniczą w realizacji projektów dbając o bezpieczeństwo Państwa marzeń o nowym domu.

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, czyli PZFD – największej polskiej organizacji branżowej, zrzeszającej firmy deweloperskie.

Unikalne inwestycje

Przywiązujemy wielką wagę do wyboru prestiżowych lokalizacji, wysokiej jakości materiałów i ponadczasowej architektury naszych inwestycji. Dokładamy wszelkich starań, aby były one miejscami bezpiecznymi, komfortowymi i luksusowymi. Państwa spokój i komfort są dla nas niezwykle ważne, dlatego gwarantujemy kompleksową obsługę terenów i części wspólnych oraz możliwość posiadania miejsca parkingowego lub garażu na wyłączność.

Nasze najbardziej znane realizacje w Łodzi to osiedle mieszkań i luksusowych apartamentów Narutowicza Residence, położone w spokojnej i zadbanej części Śródmieścia. Narutowicza Residence 2 to kontynuacja tej prestiżowej inwestycji, znajdującej się na zielonym osiedlu Radiostacja.

Osiedle Botanicum przy ul. Konstantynowskiej zlokalizowane jest w sąsiedztwie Parku na Zdrowiu, Ogrodu Botanicznego i ZOO. Osiedle domów jednorodzinnych Brzozowa Aleja i Brzozowa Aleja 2 znajduje się przy ul. Mandarynkowej i Klementynkowej, w otoczeniu lasów i Parku Krajobrazowego.

W 2017 roku rozpoczęliśmy też budowę Central Park Apartments  osiedla położonego w samym centrum miasta, w sąsiedztwie Parku Poniatowskiego i ulicy Piotrkowskiej oraz inwestycji Atrium Radogoszcz , ulokowanej w spokojnej i zielonej części Łodzi. Kolejnym projektem Tree Development Group są Apartamenty Dolny Sopot – kompleks luksusowych apartamentów w prestiżowej  dzielnicy nadmorskiego kurortu.  Najnowszą inwestycją są Apartamenty Arte, kameralne osiedle w spokojnej i tonącej w zieleni części Bałut, w Łodzi. W przygotowaniu znajdują się także nowe projekty mieszkaniowe w Warszawie oraz kolejne inwestycje w Łodzi i innych miastach.

Deweloper w liczbach

Siedemset milionów złotych wartość wszystkich inwestycji

Sprzedajemy co piąte mieszkanie w Łodzi*

miasta

3 miasta:
Sopot – Warszawa – Łódź

inwestycje

15 inwestycji

powierchnia

2250 mieszkań

maista

123000 m2 powierzchni w ofercie

* Narodowy Bank Polski „Informacja o cenach mieszkań i sytuacji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Polsce w II kwartale 2015” – publikacja wrzesień 2015

Nagrody

Przycisk-Otrzymane-nagrody-trojkaty

Kupimy grunty

Jesteśmy firmą dynamiczną, a do dalszego rozwoju potrzebujemy gruntów. Jeżeli są Państwo w posiadaniu lub wiedzą o istnieniu atrakcyjnych, malowniczo położonych działek, blisko lasów lub parków, z dobrą komunikacją z centrum miasta, prosimy o przesłanie informacji na adres: grunty@treedevelopment.com lub kontakt z działem technicznym: p.bernat@treedevelopment.com, tel. +48 500 326 100

POLITYKA PRYWATNOŚCI