0
TECZKA Z MIESZKANIAMI (0)

O nas

Tree Development Group

Tree Development Group to nowoczesna grupa deweloperska, oferująca mieszkania, apartamenty i domy w kameralnych osiedlach, wyróżniających się atrakcyjną lokalizacją. Działamy na rynku od 16 lat. Tworzymy wyjątkowe kompleksy mieszkalne, inspirowane najnowszymi trendami. Patrzymy daleko w przyszłość i myślimy długofalowo, traktując Państwa jako Partnerów i naszą najsilniejszą reklamę. Dlatego oferujemy nowoczesne domy, apartamenty i mieszkania w prestiżowych lokalizacjach i najwyższej jakości wykonania za przystępną cenę.

Nasz zespół to doświadczeni eksperci w dziedzinach architektury, inżynierii i budownictwa, zarządzania projektami, sprzedaży i marketingu. Współpracujemy także z największymi polskimi bankami, których specjaliści uczestniczą w realizacji projektów dbając o bezpieczeństwo Państwa marzeń o nowym domu.

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, czyli PZFD – największej polskiej organizacji branżowej, zrzeszającej firmy deweloperskie.

Unikalne inwestycje

Przywiązujemy wielką wagę do wyboru prestiżowych lokalizacji, wysokiej jakości materiałów i ponadczasowej architektury naszych inwestycji. Dokładamy wszelkich starań, aby były one miejscami bezpiecznymi, komfortowymi i luksusowymi. Państwa spokój i komfort są dla nas niezwykle ważne, dlatego gwarantujemy wysokiej jakości kompleksową obsługę w procesie nabycia nowej nieruchomości.

Najnowszym projektem w Łodzi jest inwestycja Apartamenty Prestige, przy ul. Pomorskiej 45/47. Lokalizacja w bliskim sąsiedztwie ulicy Piotrkowskiej oraz ważnych ośrodków akademickich, teatrów, kin i restauracji, pozwala korzystać z uroków centrum miasta. Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem inwestorów, którzy poszukują bezpiecznej formy lokaty kapitału. Kompaktowe powierzchnie projektowanych mieszkań, gwarantują wysoki zwrot z inwestycji. 

W 2022 roku zakończyliśmy realizację inwestycji Drewnowska 77 vis-a-vis łódzkiej Manufaktury. D77 to wyjątkowy projekt. Na mapie nowych inwestycji deweloperskich uznawany za wizytówkę Łodzi dla wyjątkowych Klientów. Wspaniała rewitalizacja połączona z nowoczesną zabudową w historycznym centrum Łodzi. Niezwykłe miejsce do zamieszkania, w pobliżu Starego Rynku i nastrojowego Parku Staromiejskiego, w otoczeniu zieleni i sąsiedztwie tętniącej życiem Manufaktury. 

Jednym z ostatnich zrealizowanych przez nas projektów jest inwestycja Apartamenty Arte. Kameralne osiedle w spokojnej i tonącej w zieleni części Bałut, w sąsiedztwie jednej z najbardziej prestiżowych uczelni artystycznych w Polsce – Akademii Sztuk Pięknych oraz urokliwych parków i malowniczo położonego Rezerwatu Przyrody Lasu Łagiewnickiego – największego miejskiego kompleksu leśnego w Europie. 

Nasze najbardziej znane realizacje w Łodzi, to osiedla mieszkań i luksusowych apartamentów Narutowicza Residence i jego kontynuacja Narutowicza Residence 2, położone w spokojnej, zadbanej, elitarnej dzięki swojej zabudowie części Śródmieścia – Radiostacji, z modernistycznymi i neoklasycystycznymi willami okresu międzywojennego.

Osiedle Botanicum, przy ul. Konstantynowskiej zlokalizowane jest w sąsiedztwie Parku na Zdrowiu, Ogrodu Botanicznego i ZOO. Osiedla domów jednorodzinnych Brzozowa Aleja i Brzozowa Aleja 2 znajdują się przy ul. Mandarynkowej i Klementynkowej, w otoczeniu lasów i Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. 

W 2019 roku zakończyliśmy budowę Central Park Apartments, osiedla położonego w samym centrum miasta, w sąsiedztwie Parku Poniatowskiego i ulicy Piotrkowskiej. Do użytkowania oddaliśmy również inwestycję Atrium Radogoszcz, ulokowaną w jednym z najbardziej lubianych osiedli przez łodzian – Radogoszcz Wschód.

Dalszy rozwój działalności związany jest z Trójmiastem, a dokładnie z miastem Sopot, w którym wybudowaliśmy inwestycję Apartamenty Dolny Sopot – kompleks luksusowych apartamentów w mansardowej architekturze, zlokalizowanych w prestiżowej dzielnicy nadmorskiego kurortu, zaledwie kilometr od plaży. 

Aktualnie dostępne w sprzedaży są dwa nowe projekty w Gdańsku. Inwestycja Hallera 140 zlokalizowana jest w ulubionej przez gdańszczan dzielnicy Wrzeszcz, w odległości zaledwie 1500 metrów od morza i mola Brzeźno. Miejsce zaprojektowane z myślą o osobach poszukujących apartamentu dla siebie oraz rodzin. Ogromnym atutem H140 jest swobodny dostęp do pełnej infrastruktury osiedlowej. 

Kolejnym realizowanym w Gdańsku projektem są funkcjonalne apartamenty inwestycyjne z możliwością pełnego odliczenia VAT. Inwestycja 3 Lipy położona jest w spokojnej i urokliwej dzielnicy Gdańsk Morena. Zaledwie kilka minut od Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Medycznego.

W przygotowaniu znajdują się także nowe projekty mieszkaniowe w Warszawie oraz następne inwestycje w Łodzi i innych miastach

Deweloper w liczbach

miliard złotych WARTOŚĆ WSZYSTKICH INWESTYCJI

miasta

4 miasta:
Łódź-Gdańsk-Sopot-Warszawa

miasta

18 inwestycji

miasta

2555 mieszkań

miasta

137390 m2 powierzchni

Nagrody

Przycisk-Otrzymane-nagrody-trojkaty

Kupimy grunty

Jesteśmy firmą dynamiczną, a do dalszego rozwoju potrzebujemy gruntów. Jeżeli są Państwo w posiadaniu lub wiedzą o istnieniu atrakcyjnych, malowniczo położonych działek, blisko lasów lub parków, z dobrą komunikacją z centrum miasta, prosimy o przesłanie informacji na adres: grunty@treedevelopment.com lub kontakt z działem technicznym: p.bernat@treedevelopment.com, tel. +48 500 326 100

POLITYKA PRYWATNOŚCI