0
TECZKA Z MIESZKANIAMI (0)

Kontakt Łódź

Biuro w Łodzi
ul. Tymienieckiego 30a
90-350 Łódź
Zabytkowy budynek straży ogniowej
Zobacz na mapie

42 661 99 77
42 661 99 78 FAX
Kontakt do sprzedawców

Godziny kontaktu:
poniedziałek 8:00 – 18:00
sobota 10:00 – 14:00

Uprzejmie informujemy, że wysyłając formularz kontaktowy udzielasz zgody na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych przez Tree Development Group sp. z o.o. Management sp. k. z siedzibą w Warszawie oraz spółki inwestycyjne z grupy Tree Development Group* na potrzeby przygotowania dla Ciebie zindywidualizowanej oferty w oparciu o Twoje zapytanie oraz wyrażasz zgodę na kontakt w celu przedstawienia Ci tej oferty.

Chcę otrzymywać od Tree Development Group sp. z o.o. Management sp. k.  z siedzibą w Warszawie informacje o aktualnych promocjach, rabatach, wydarzeniach i nowościach oferowanych przez Tree Development Group sp. z o.o. Management sp. k.  oraz spółki inwestycyjne z grupy Tree Development Group*, na podane przeze mnie dane kontaktowe za pośrednictwem:

„Spółki inwestycyjne z grupy Tree Development Group” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo, powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się TUTAJ Administratorem Twoich danych osobowych jest Tree Development Group sp. z o.o. Management sp. k.  z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 2, 00-075 Warszawa. Udzielenie zgody jest dobrowolne. Pamiętaj jednak, że jej udzielenie pozwoli Ci być na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i wydarzeniami. Pamiętaj też, że możesz z łatwością cofnąć każdą zgodę w dowolnym momencie. Aby to zrobić napisz do nas: marketing@treedevelopment.com. Cofnięcie zgody nie wpływa na czynności wykonane przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dział sprzedaży

Agnieszka Wróbel Dyrektor sprzedaży +48 533 321 551 a.wrobel@treedevelopment.com

Łukasz Chwiałkowski Zastępca Dyrektora sprzedaży +48 509 598 578 l.chwialkowski@treedevelopment.com

Aneta Czechowska Manager ds. sprzedaży +48 509 598 756 a.czechowska@treedevelopment.com

Marek Olejniczak Manager ds. sprzedaży +48 500 788 727 m.olejniczak@treedevelopment.com

Marzenna Kaczorowska Manager ds. sprzedaży +48 533 780 022 m.kaczorowska@treedevelopment.com

Ewelina Czajka Manager ds. sprzedaży +48 531 344 833 e.czajka@treedevelopment.com

Marketing & Pr

Patrycja Brodziak Kierownik ds. marketingu & PR +48 531 523 525 p.brodziak@treedevelopment.com

Dział techniczny

Mariusz Kurela Doradca techniczny klienta +48 510 278 580 m.kurela@treedevelopment.com

Mariusz Drużyński Project Manager +48 530 293 393 m.druzynski@treedevelopment.com

Jarosław Musierowicz Project Manager +48 733 531 555 j.musierowicz@treedevelopment.com

Bartłomiej Wiśniewski Manager ds. obsługi technicznej klienta +48 537 647 666 b.wisniewski@treedevelopment.com

ul. Tymienieckiego 30a

+48 42 661 99 77

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00

POLITYKA PRYWATNOŚCI