0
TECZKA Z MIESZKANIAMI (0)

Nagrody

NAJLEPSZA ARCHITEKTURA W ŁODZI

Osiedle Brzozowa Aleja 2 zostało nagrodzone w ogólnopolskim konkursie portalu RynekPierwotny.pl. Inwestycja zdobyła wyróżnienie w kategorii „Najlepsza architektura Łodzi 2016”. W trwającym sześć miesięcy konkursie wzięło udział ponad 1 900 projektów deweloperskich, które oceniono pod względem lokalizacji, architektury i stosunku cena vs. standard. Internauci oddali ponad 114 000 głosów i wyłonili 27 finalistów, których inwestycje zostały uznane za najlepsze! W konkursie wybrano inwestycje deweloperskie z 8 największych lokalnych rynków nieruchomości: Warszawy, Trójmiasta, Łodzi, Krakowa, Wrocławia, Katowic, Poznania, Szczecina.

NAJLEPSZA INWESTYCJA W ŁODZI

Osiedle Narutowicza Residence zostało nagrodzone w ogólnopolskim konkursie portalu RynekPierwotny.pl. Inwestycja zdobyła wyróżnienie w kategorii „Najlepsza inwestycja w Łodzi 2016”. W trwającym sześć miesięcy konkursie wzięło udział ponad 1 900 projektów deweloperskich, które oceniono pod względem lokalizacji, architektury i stosunku cena vs. standard. Internauci oddali ponad 114 000 głosów i wyłonili 27 finalistów, których inwestycje zostały uznane za najlepsze! W konkursie wybrano inwestycje deweloperskie z 8 największych lokalnych rynków nieruchomości: Warszawy, Trójmiasta, Łodzi, Krakowa, Wrocławia, Katowic, Poznania, Szczecina.

Nagroda Ministerstwa Środowiska

Osiedle Brzozowa Aleja 2 zostało laureatem ogólnopolskiego konkursu Ministra Środowiska „Projekt: Przestrzeń 2015”. To jedyna łódzka inwestycja nagrodzona w prestiżowym konkursie. Celem konkursu było wyróżnienie inwestycji przyjaznych człowiekowi i środowisku – projektów mieszkaniowych, które oprócz zysku gospodarczego przynoszą korzyści dla środowiska i społeczeństwa: podnoszą jakość życia, poprawiają estetykę przestrzeni miejskiej i tworzą miejsce dla przyrody w mieście. Osiedle Brzozowa Aleja 2 nagrodzono m.in. za staranne wykorzystanie naturalnych cech terenu do stworzenia jednego z największych w Polsce prywatnych terenów sportowo-rekreacyjnych.

NOMINACJA: Godło Liderów Budownictwa

W lipcu 2015 roku Tree Development Group otrzymało od Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej nominację do Godła Liderów Budownictwa w dwóch kategoriach: Deweloper Roku 2015 oraz Inwestycja Roku 2015

Brzozowa Aleja 2 najbardziej atrakcyjną inwestycją w woj. łódzkim

Do drugiej edycji plebiscytu „Wojna domowa” organizowanego przez serwis ogłoszeniowy Otodom.pl zgłoszono 146 deweloperów i aż 295 inwestycji z całej Polski. Internauci oddali blisko 150 000 głosów, a za najbardziej atrakcyjną inwestycję deweloperską w woj. łódzkim uznali osiedle Brzozowa Aleja 2. Inwestycja położona przy ul. Byszewskiej w Łodzi, w otoczeniu lasów i Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich zdobyła również wysokie 5. miejsce w ogólnopolskim rankingu. Dziękujemy za wszystkie oddane głosy!

Deweloper roku

Tree Development Group znalazło się w prestiżowym gronie dwudziestu pięciu najbardziej interesujących firm deweloperskich, jakie pojawiły się w Polsce na przestrzeni ostatnich lat. Jesteśmy jedynym łódzkim deweloperem wyróżnionym w ogólnopolskim rankingu za ponadprzeciętną wiarygodność, solidność oraz jakość świadczonych usług. W rankingu wyróżniono m.in. osiedle Narutowicza Residence, położone w Łodzi, w spokojnej i zadbanej części Śródmieścia, w sąsiedztwie osiedla Radiostacja.

Raport „Deweloper Roku 2014”, stworzony został przez tygodnik „Gazeta Finansowa” oraz miesięczniki „Gentleman” i „Home & Market”.

POLITYKA PRYWATNOŚCI